Opis produktu

Flagowy model marki Kaffit dedykowany najbardziej wymagających Klientów.
Prosta oraz intuicyjna obsługa! W oparciu o ogromne doświadczenie, rozwiązania w jakie zaopatrzone są ekspresy Kaffit pozwalają na zaparzenie ulubionej kawy za jednym dotknięciem.
Moduły technologiczne RFID oraz NFC pozwolą na bezgotówkowy zakup wyśmienitej kawy za pomocą karty magnetycznej (Pay Pass).

Unikalny w skali światowej moduł Wi-Fi/GPRS. Dzięki tej technologii możliwy jest odczyt we własnym smartfonie bieżących statystyk urządzenia, planowanie sprzedaży kawy, zastosowanie środków konserwujących itp., ale przede wszystkim możliwość eliminowania zdalnie potencjalnych awarii.

Szafka o niezwykle estetycznym wyglądzie. Świetnie wkomponuje się w każdym pomieszczeniu. Posiada dozowniki na kubki, dozownik na serwetki i mieszadełka, a także wrzutnię do kosza. Atrakcyjny stelaż pozwala na umieszczenie własnych zdjęć/logo firmy, dzięki czemu Twoja szafka stanie się oryginalna i niepowtarzalna!

Wymiary

Szerokość: 90 cm
Wysokość: 211 cm
Głębokość: 60 cm

Opinie

Dawid, Stokrotka

Serdecznie polecam Kącik Kawowy! Dzięki wprowadzeniu ekspresu do kawy w naszym sklepie znacząco zwiększyliśmy ruch klientów.

17.07.2019
Małgosia, Stacja BYTOM S.A.

Świetne, kompleksowe rozwiązanie w naszej firmie. Ekspres dostarczony wraz z całym niezbędnym wyposażeniem, więc o nic nie musieliśmy się martwić.

14.07.2019

Skontaktuj się z nami

Questo Sp. z o.o.
Garwolińska 5
08-110 Siedlce
NIP: 821 263 77 46
Kom: 886 566 980
mail: kacikkawowy@questo.com.pl